# افزودن آگهی
#
#

برترین مشاوران املاک را در شهر بندر عباس از ما بخواهید

به طراح داخلی نیاز دارم؟

طراحی داخلی حرفه ای ، شغلی مشکل و حساس است. سال ها طول می کشد تا فردی در هنر طراحی داخلی استاد شود.

به طراح داخلی نیاز دارم؟

به طراح داخلی نیاز دارم؟

یک طراح حرفه ای چگونه می تواند به شما کمک کند تا بیشترین لذت را از تغییر مدل خانه خود ببرید و در عین حال درد سر و مشکلاتتان را کاهش دهید. وقتی مردم تصمیم می گیرند برای اولین بار یک طراح داخلی حرفه ای استخدام کنند آن ها اغلب نمی دانند که چه می خواهند.
تصور قالبی که رسانه هایی مانند تلویزیون در ذهن ما ایجاد کرده  این است که ما فکر می کنیم طراحان جادوگرند. این جادوگران می توانند در چشم بر هم زدنی خانه ای رویایی را برای ما آماده کنند.
از طرف دیگر نگاهی که به طراحان داخلی می شود این است که آن ها کار خاصی انجام نمی دهند جز خرید کردن.طراحی داخلی حرفه ای،  شغلی مشکل و حساس است. سال ها طول می کشد تا فردی در هنر طراحی داخلی استاد شود. خلاقیت هنری ، مدیر پروژه بودن و در مواردی حتی روانشناس بودن بخشی از این شغل است.در این متن بعضی از دلایل واستدلال های خود را که چرا پروژه ی خود را کوچک یا بزرگ، باید به طراحان حرفه ای بسپاریم،آورده ایم.

I need an interior designer

طراحان همه چیز را واقعی می بینند

این مهم است که رویای طرح های بزرگ را داشته باشیم اما مهمتر آن است که ایده هایی خوب و قابل اجرا بر اساس محدودیت های پروژه ارائه دهیم. نمایش های تلویزیونی به ما القاکرده اند که همه چیز امکان پذیر است. هر پروژه محدودیت هایی دارد که باید در نظر گرفته شوند.
طراحان مشکلات احتمالی را پیش بینی می کنند و قبل از شروع کار شما رو از آن مطلع می کنند. کار آن ها تضمین رسیدن به اهدافتان با بوجه ای است که در اختیار دارید.

طراحان پتانسیل ها را می بینند

زمانی که یک طراح به منزل شما می آید فقط محدودیت ها و مشکلات را نمی بیند او پتانسیل های شما را هم در نظر می گیرد.
این آسان است که مبلمان خانه را بر اساس کاربردی که دارد در فضای مناسب خودش قرار دهیم و هیچ گزینه ی دیگری را هم در نظر نگیریم. اما چشم های آ موزش دیده ی یک طراح می تواند همه ی احتمالات ممکن را که در نظر نگرفته اید ببیند.چه بخواهید تغییراتی بنیادین در فضای خانه خود ایجاد کنید یا فقط سبک چیدمانتان ، طراحان حرفه ای می توانند بهترین ها را برای خانه یتان رقم بزنند.

I need an interior designer

طراحان از روش های مطمئن استفاده می کنند

دانستن محدودیت ها و پتانسیل های یک پروژه تازه شروع کار است. طراحان از این اطلاعات استفاده می کنند تا مطمئن شوند پروژه از ابتدا تا انتها درست پیش می رود.هر طراح ممکن است روش خاص خود را در پیش برد پروژه داشته باشد اما در نهایت همه ی طراحان حرفه ای با تجربه سعی می کنند از روش های مطمئن و از پیش امتحان شده استفاده کنند تا حتما پروژه بدون هیچ خطایی به سر انجام برسد.

طراح هزینه های شما را پایین می اورد

اوردن یک حرفه ای که پروژه شما را مدیریت کند می تواند هزینه هایتان را کاهش دهد. ملاحظات مالی یک طراح که شامل جلوگیری از خطاها و اشتباهات می شود هزینه ها را به طور چشم گیری کا هش می دهد.

طراحان به زبان های زیادی صحبت می کنند

طراحان حرفه ای ممکن است به زبان های خارجی زیادی صحبت کنند اما ممکن است شما هیچ کدام از این زبان ها را بلد نباشید مثل زبان معماری ، زبان پیمان کار ، زبان فروشند مصاح ، زبان مامور شهرداری.طراحان به تمامی زبان های اشاره شده مسلط اند. زبان راه ارتباط با اغشار مختلف است و یک طراح حرفه ای وبا تجربه می داند چطور باید با افراد مرتبط با پروژه اش ارتباط بر قرار کند. ارتباط زبانی کلید طلایی حل مشکلات است.

I need an interior designer

طراحان از بهترین ابزار استفاده می کنند

طراحان از طیف گسترده ای از نرم افزارها و شبیه سازهای سه بعدی در پروژها استفاده می کنند. ممکن شما بتونید جابجایی دیوارهای قابل انتقال یا جابجایی وسایل خانه ، رنگ اتاق و دیگر موارد را در ذهتان تصور کنید ولی یک تصویر مناسب طراحی شده توسط نرم افزار شما را از نتیجه ی نهایی مطمئن میکند. طراحان حرفه ای می توانند طیف وسیعی از نمونه مواد ، سنگ ها و رنگ ها را به شما معرفی کنند. یک طراح با اعتماد به نفس و دانش کافی تمامی موارد و روش ها را بررسی کرده و بهترین ها را به شما پیشنهاد می کند.
طراحان ممکن است تا هزار مورد سنگ و سرامیک ، کف پوش ، کاغذ دیواری و رنگ ها را مورد بررسی قرار دهند. بیشتر طراحان دسترسی اختصاصی به این محصولات دارند پس توصیه های این افراد از روی تجربه حرفه ایشان بسیار با ارزش است.

طراح در وقت صرفه جویی می کنند

طراحی ساخت و تجهیز یک خانه کمی شبیه برنامه ریزی یک عروسی است. تعداد تصمیمات باور نکردنی که باید انجام شود ولیست خریدهایی که باید نوشته شود بسیار زیاد است. طراحان آموزش دیده اند که تمام این مسائل را مانند یک ساعت سوئیسی مدیریت کنند. آن ها سال ها تجربه بر روی پروژه های مختلف این را یک جا در اختیار شما قرارمی دهند. هماهنگ کردن سفارش ها وکارگران ، تحویل به موقع مصالح و رنگ همه کار هایی است که آن ها متخصص آن هستند. 
در کار مواردی غیر منتظره ای پیش می آید که نیاز به واکنش های سریع وهوشمندانه دارد. طراحان در کنار پروژه هستند تا این تصمیمات مهم را بگیرند تا ما بتوانیم روی چیزهای مهمتر زندگی تمرکز کنیم.
 
I need an interior designer
  • مرجع :houzz
  • برچسب ها :طراحان,حرفه ای,پروژه