# افزودن آگهی
#
#

برترین مشاوران املاک را در شهر بندر عباس از ما بخواهید

در سال 2019 چگونه طراحی کنیم؟

سال نو میلادی زودتر از آنچه تصور می کردیم از راه رسید. باید برای سال جدید طرح های جدیدی نیز ایجاد شود.

در سال 2019 چگونه طراحی کنیم؟

در سال 2019 چگونه طراحی کنیم؟

سال نو میلادی زودتر از آنچه تصور می کردیم از راه رسید. باید برای سال جدید طرح های جدیدی نیز ایجاد شود. به همین دلیل ما از بهترین و برجسته ترین طراحان داخلی درخواست کردیم که نظرات و ایده های خلاقانه و پیشرو خود را با ما به اشتراک بگذارند.مقاله را تا انتها دنبال کنید تا بهترین نکات و ترفندهایی که این طراحان در اختیار ما قرار دادند را بیاموزید.

How to design in 2019

گیاهان شیوه جدید زندگی

وقتی به خانه یکی از طراحان داخلی رفتیم در همان نگاه اول گیاه ها ودرختچه ها بزرگ نظرمان را جلب کرد. همه جا پر بود از گیاه ها ی مختلف استوایی، آسیایی و آفریقایی. منظره فوق العاده ای بود. شما گیاهان را در هر گوشه و کنار خانه می دیدید.درگیر کردن زندگی خود با گیاهان یکی از روش هایی است که این طراح به ما در طراحی های سال 2019 پیشنهاد می کند.
او از می خواهد که گیاهان را بر اساس مقدار آب و نوری که می خواهند بررسی کرده و آن گونه هایی که مناسب محیط ما هستند انتخاب کنیم.

How to design in 2019

سقف نقاشی شده

در سال 2019 مردمی را می بینیم که درباره مزیت های دیوار پنجم (سقف) صحبت می کنند. سال ها سقف ها در معماری نادیده گرفته شده اند.امروزه سقف ها بهترین مکان برای نمایش رنگ و کاغذ دیواری است.فضاهایی را در نظر بگیرید که می خواهید در آن احساس صمیمیت و راحتی بیشتری داشته باشید . سقف بهترین راه حل برای افزایش این احساسات است.

How to design in 2019

فضایی با چند کاربری

تلاش طراحان در سال 2019 این خواهد بود که فضاهایی با چند کاربری را ایجاد کنند.آن ها می خواهند اتاق خواب همزمان اتاق مطالعه هم باشد.این نگاه غالب طراحان دنیا است.
مبلمان خانگی با چند کاربری دیگر مختص آپارتمان های کوچک نیست. به این فکر کنید که می توانید یک فضا را با کاربری های مختلف مورد استفاده قرار دهید مثل اتاق کار که می تواند مثل اتاق مهمان نیز کاربرد داشته باشد .
کلید استفاده از این شیوه های طراحی خلاقیت است و اینکه از کارهای جدید نترسید.

How to design in 2019
 
 
  • مرجع :freshome
  • برچسب ها :سال2019,طراحان,فضا