# افزودن آگهی
#
#

برترین مشاوران املاک را در شهر بندر عباس از ما بخواهید

تابستان پررنگ تر از همیشه

فکر می کنید بهترین رنگ های فصل تابستان که می تواند حال و هوای خانه را تغییر دهد و نشانی از هوای تازه تابستانی داشته باشد کدام اند؟

  • 30 مرداد 1398
  • #
  • (0)#
تابستان پررنگ تر از همیشه

بهترین رنگ های فصل تابستان

فکر می کنید بهترین رنگ های فصل تابستان که می تواند حال و هوای خانه را تغییر دهد و نشانی از هوای تازه تابستانی داشته باشد کدام اند؟ رنگ شکوفه و گلها؟ نسیم خنک یا رنگ عصر آفتابی؟ این رنگ ها برای استفاده در فصل تابستان آرامش بخش هستند و اگر می خواهید در فصل جدید تغییر دکوراسیون کوچکی در فضای داخلی خانه خود ایجاد کنید یا ترجیح می دهید نشانی از فصل گرم و تابستان در خانه تان دیده شود.

Summer is bolder than ever

رنگ صورتی را نباید فقط از یک بعد نگاه کرد. رنگ صورتی مرجانی به عنوان رنگ سال 2019 بی نظیر و متفاوت است و زمانی که در کنار اشیای خاصی مانند مبلمان سیاه، سنگ مرمر و تابلوهای متالیک و گرافیکی قرار گیرد، جذابیت بیشتری پیدا می کند. در این تصویر دکوراسیون غذاخوری را مشاهده می کنید که رنگ مرجانی دیوار چه تاثیری در فضا گذاشته است.

Summer is bolder than ever

هیچ رنگی مانند رنگ زرد نماد آفتاب، نمی تواند نشان دهنده تابستان باشد. برای آنکه رنگ زرد تمام قدرت فضای خانه را در دست نگیرد بهتر است آن را در کنار رنگ سفید به کار ببرید و از رنگ های متضادی مانند سبز کدر و آبی روشن در کنار این رنگ زرد استفاده کنید. همانطور که در تصویر مشاهده می کنید، وسایل سیاه رنگ هم می تواند فضا را متعادل کند. رنگ زرد را می توان به عنوان یکی از بهترین رنگ های فصل تابستان نام برد.
به گفته یکی از طراحان هیچ رنگی مانند صورتی نمی شود! اگر می خواهید از رنگ صورتی روشن در فضا استفاده کنید، بهتر است از کوچکترین فضای خانه مانند یک فرورفتگی کنار پنجره شروع کنید. این رنگ می تواند فضا را رمانتیک تر کند.
می توانید با استفاده از رنگ بنفش روشن فضایی زمستانی و خنک را برای تابستان به وجود آورید. در این تصویر مشاهده می کنید که رنگ روشن بنفش با بنفش تیره که نشان دهنده گلهایی مانند یاس بنفش است و همچنین با رنگ نارنجی و چوب های گرم فضایی سرزنده و بی نظیر به وجود آورده است.

Summer is bolder than ever

رنگ سبز روشن از جمله بهترین رنگ های فصل تابستان است که برای دیوار تابستانی انتخاب متفاوتی خواهد بود و می توانید آن را برای مبلمان و وسایل منزل نیز استفاده کنید. این آشپزخانه طراحی شده روشن، روح بخش، آرام و جذاب است. برای به روز رسانی تابستانی دکوراسیون خود صندلی و چهارپایه های آشپرخانه تان را رنگ کنید و مانند این تصویر به سراغ رنگ سبز آبی روشن بروید.
رنگ نیلی از جمله بهترین رنگ های فصل تابستان است که برای هر چه استفاده شود، از یک خانه ساحلی گرفته تا خانه های تفریحی، کلاسیک خواهد بود. این رنگ عمق و احساس شاهانه ای به اتاق نشیمن داده و یادآور اقیانوس نیز هست. این دکوراسیون پذیرایی با دیوارهای به رنگ آبی به زیبایی طراحی شده است.

Summer is bolder than ever

رنگ سفید بیشترین تاثیر را برای دکوراسیون تابستانه در فضای خانه می گذارد. همچنین می توان این رنگ را برای فصول دیگر نیز به کار برد. در دکوراسیون نشیمن این تصویر پالت سفید در لایه های مختلف دکوراسیون از فرش گرفته تا لوازم دکوری به چشم می خورد.
ترکیب بنفش کم رنگ، سبز، آبی نفتی و بنفش براق در تصویر زیر به خوبی نشان داده شده است. این ترکیب رنگ را هم می توانید در همه جای خانه به کار ببرید. ولی همانطور که می بینید بهتر است رنگ های کم رنگ در پس زمینه و رنگ براق پیش زمینه باشد.
 
Summer is bolder than ever
  • مرجع :freshome
  • برچسب ها :رنگ,تابستان,بهترین رنگ,فصل تابستان