# افزودن آگهی
#
#

برترین مشاوران املاک را در شهر بندر عباس از ما بخواهید

خورشید زمستان مهمان خانه ما

نور طبیعی در اختیار شما است.تصمیم بگیرید که چطور می خواهید از این نور طبیعی بهترین بهره را ببرید.

خورشید زمستان مهمان خانه ما

خورشید زمستان مهمان خانه ما

تحقیقات اخیر نشان می دهد که نور خورشید ماده شیمیایی سروتونین را در بدن افزایش می دهد. این ماده باعث خوشحالی و سر زندگی افراد می شود و حال شما را خوب نگه می دارد. در ماه های زمستان کمبود نور خورشید و در نتیجه کمبود سروتونین باعث افزایش افسردگی و بی حالی افراد می شود.برای حل این مشکل به شما اتاق های آفتاب گیر را پیشنهاد می کنیم. 

The winter sun is our home guest

لی سپیچر مدیر استدیو ملی طراحی اشتون وودز معتقد است که اتاق های آفتاب گیر، به خانه های شما شادی و انرژی مثبت را تزریق می کند.
اولین موردی که اتاق های آفتاب گیر به ما هدیه می کنند نور طبیعی است. نور طبیعی برای بسیاری از فعالیت ها مناسب است اگر می خواهید به موسیقی گوش دهید،کتاب بخوانید و شاید نقاشی کنید نور طبیعی بهترین شرایط را برای شما فراهم می کند.

The winter sun is our home guest

نور طبیعی در اختیار شما است. تصمیم بگیرید که چطور می خواهید از این نور طبیعی بهترین بهره را ببرید.
لی سپیچر به ما توصیه می کند پس از اینکه تصمیم گرفتید که از اتاق آفتاب گیر خود چه استفاده ای بکنید سه اصل مهم طراحی را باید در نظر بگیرید.
دراتاق آفتاب گیر نیاز به ایجاد تعادل دارید این به این معنا نیست که شما به دو پنجره در هر طرف اتاق نیاز دارید، اما فضا هم نباید تمام اثاث را به گوشه ای هل بدهد.
مورد بعدی که اتاق آفتاب گیر به آن نیاز دارد ریتم و شخصیت آن اتاق است. شما به راحتی می توانید این شخصیت را با رنگ و کاغذ دیواری در آن اتاق ایجاد کنید. فقط دقت کنید که ریتم مخصوص به خود را ایجاد کنید و به دنبال تقلید از دیگران نباشید.مورد آخری که باید به آن توجه شود سازگاری و ترکیب عناصر مختلف در کنار هم است.
او توضیح می دهد: " من عاشق ترکیب عناصر طبیعی مختلف مانند چوب و سنگ هستم. اتاق را با المان های مختلف پر کنید. این کار باعث می شود احساس خوبی داشته باشید. "
زمانی که یک اتاق را می خواهید چیدمان کنید، جایگاه مناسب هر جز اهمیت بسزایی در کل فضا دارد. بهترین کار این است که صندلی های مناسب برای فضا پیدا کنید و سعی کنید زیاده روی نکنید.

The winter sun is our home guest

زمان زیادی از وقتمان در اتاق آفتاب گیر سپری خواهد شد به همین دلیل توصیه می شود وسایلی را انتخاب کنید که با آنها راحت هستید و احساس خوبی به شما می دهند. 
اضافه کردن گیاه به محیط اتاقتان می تواند بهترین راه برای ارتباط با بیرون باشد. شما می توانید سبک های مختلف زیادی را انتخاب کنید. 
برای هر نوع سلیقه گیاه مخصوصی وجود دارد فقط باید آن را پیدا کنید. 

The winter sun is our home guest

نورپردازی عنصر دیگری است که باید در نظر بگیرید شما باید تصمیم بگیرید که تا چه مقدار از نور مصنوعی استفاده کنید. وسایل الکترونیکی خود را بانور بدست آمده از فضای بیرون هماهنگ کنید تا علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها به محیط زیست نیز کمک کرده باشید. گزینه های مختلفی برای انتخاب کردن وجود دارد وپیدا کردن یک سبک مناسب برای دکوراسیون شما آسان است به شرطی که درست نگاه کنید.

The winter sun is our home guest
 
  • مرجع :freshome
  • نویسنده :نت رنتو
  • برچسب ها :اتاق,آفتاب گیر,نور,طبیعی